Kontaktní informace

Od koho nakupujete?

MILCHA s.r.o. – Růžová 119, 264 01 Sedlčany, IČ: 26502861, DIČ: CZ26502861, vedená u Městského soudu v Praze C 86252.
(není adresa prodejny)

Jsme česká společnost, která zastupuje i dováží na český a slovenský trh několik známých značek. V řádu jsou to stovky položek výrobků. Dále propojujeme online svět obchodu i s mnoha lokálními výrobci. Máme dlouholeté zkušenosti s online obchodem i obchodem jako takovým. Společnost vznikla již v roce 2002 a našim předním cílem vždy bylo a je, budování dobrého obchodního jména. Nesnažíme se produkt pouze prodat, ale především získat spokojenost zákazníka.

Obchod s kávou byl vždy našim snem, kávu máme rádi a zejména spolupráce s nejstarší pražírnou ve Švýcarsku Turm Bogen, je tak vyvrcholením naší snahy. V současné době pro Vás kromě jiného vedeme tento eshop, kde se snažíme přenést výjimečnost kávové kultury Turm, na český a slovenský trh.

Kamenná prodejna:

Nádražní 906, 264 01 Sedlčany, hlavní tel. linka: +420 771 173 118
Napánování trasy a provozovna na mapě. GPS: 49°39’23.4″N 14°25’56.3″E

V naší prodejně v Sedlčanech nabízíme kromě kávy také produkty pro domácí a zahradní techniku za skvělé ceny. Širokou nabídku prodávaných produktů si můžete prohlédnout na našich specializovaných eshopech a webech.
• www.svycarskakava.cz • www.turmkaffee.cz • www.fuxtec.cz • www.milcha.cz • www.redback.cz

Přesto, že se specializujeme na prodej výrobků přes internet, velmi rádi Vás i v kamenné prodejně uvidíme.

Provozní doba, platba kartou, osobní odběr

Těšíme se na Vás Po-Pá 9.00 – 16.30 | So: Zavřeno  (Ve státní svátky ČR se může lišit). Váš nákup můžete uhradit také kartou. Osobní odběr (zboží zakoupeného přes eshop) v prodejně je zdarma. Nejprve obdržíte info o dokončení a připravení objednávky. Nákup na eshopu je Vám umožněn NONSTOP. V souladu s požadavkem §25 zákona 112/2016 Sb. Vás také informujeme, že „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Kontaktujte nás:

Zákaznická linka: +420 771 173 118, info@svycarskakava.cz Na tomto čísle jsme Vám v pracovní době k dispozici také pro vytvoření objednávky přes telefon. Operátor Vás zde rovněž spojí s technickou podporou nebo s reklamačním technikem.

Využijte formulář:

Vaše jméno (vyplňte prosím)

Váš email (vyplňte prosím)

Předmět (vyplňte prosím)

Vaše zpráva

Kompletní zásady ochrany osobních údajů, včetně podrobností o Vašich právech a totožnosti správce, jsou dostupné ZDE. Vámi poskytnuté osobní údaje do tohoto kontaktního formuláře budou zpracovávány pouze za účelem kontaktování Vaší osoby (vložené emailové adresy) ze strany správce. Vyplněný kontaktní formulář bude odeslán na příslušné pracoviště online podpory správce. Nejdéle po uplynutí lhůty 15 dnů po kompletním vyřízení požadavku, budou Vaše osobní údaje poskytnuté ve formuláři smazány, pokud nedojde (dle obsahu zprávy), k dalším oprávněným důvodům, proč údaje archivovat.

 Přečetl jsem si a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, týkajících se tohoto formuláře.


Antispamová kontrola