Kontaktní formulář

Komunikace se zákazníkem – přání, zprávy, připomínky, dotazy.

Chápeme, že otevřená komunikace se zákazníkem je velmi důležitá. Jestliže z nějakého důvodu nechcete využít náš email: info@milcha.cz nebo telefonní kontakt: +420 771 173 118 můžete využít následující formulář. Vaše zprávy, přání,  připomínky, nebo dotazy budou v nejbližší možné době vyřízeny.

Vyplňte prosím pravdivě všechna  pole a vložte také předmět zprávy. Urychlí se tím vyřízení Vašeho požadavku. Přivítáme i Vaše rady a zkušenosti. Jsou pro nás velmi důlležitou součástí pro další zdokonalování našich výrobků či služeb. Děkujeme Vám

Vaše jméno (vyplňte prosím)

Váš email (vyplňte prosím)

Předmět (vyplňte prosím)

Vaše zpráva

Kompletní zásady ochrany osobních údajů, včetně podrobností o Vašich právech a totožnosti správce, jsou dostupné ZDE. Vámi poskytnuté osobní údaje do tohoto kontaktního formuláře budou zpracovávány pouze za účelem kontaktování Vaší osoby (vložené emailové adresy) ze strany správce. Vyplněný kontaktní formulář bude odeslán na příslušné pracoviště online podpory správce. Nejdéle po uplynutí lhůty 15 dnů po kompletním vyřízení požadavku, budou Vaše osobní údaje poskytnuté ve formuláři smazány, pokud nedojde (dle obsahu zprávy), k dalším oprávněným důvodům, proč údaje archivovat.

 Přečetl jsem si a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, týkajících se tohoto formuláře.


Antispamová kontrola