Proč nakoupit právě u nás?

Obchodem se zabýváme již řadu let. Fima Milcha s.r.o. působí v oblasti obchodu již od roku 2002. Za tuto dobu jsme získali řadu důležitých  zkušeností. Naše práce nás baví i naplňuje a pevně věříme, že to poznáte v celém procesu Vašeho nákupu. V naší prodejně v Sedlčanech nabízíme kromě kávy také produkty pro domácí a zahradní techniku za skvělé ceny. Širokou nabídku prodávaných produktů si můžete prohlédnout na našich specializovaných eshopech a webech.
www.svycarskakava.czwww.turmkaffee.czwww.fuxtec.czwww.milcha.czwww.redback.cz

 Zákaznická hodnocení. Naše obchody jsou vždy téměř po startu napojeny na ověřený způsob hodnocení portálu Heureka.cz /sk.  Naši zákazníci pravidelně vyplňují zaslané formuláře spokojenosti tohoto portálu. Díky nim jsme schopni odhalit naše slabá místa, ale především se těšíme z výborných referencí, které jsme doposud získali. Co si o nás myslíte je například dostupné ZDE.

 Věnujeme pozornost celému procesu objednávky. Chápeme, že v případě prodeje kávy je nutné dodržovat kávovou kulturu, která začíná již ve výrobě u našich partnerů – špičkových pražíren. Tak jako jsou výrobky baleny u svého zrodu, jsou s láskou přepraveny do našich skladů a odtud pečlivě expedovány k Vám. Vždy Vám zajistíme úhlednou přepravní krabičku přelepenou originální páskou. Opatříme vystýlkou a nezapomeneme vložit dáreček nebo neúčtovat poštovné.

 Kamenná prodejna, vlastní sklad a expedice. Zboží prodáváme nejenom na internetu, ale také v kamenné prodejně. Pokud váháte, můžete si zboží vyzvednout osobně, seznámit se sním i s námi. Zboží nepřeposíláme, vždy jsme před prodejem jeho vlastníkem. Pokud je zboží skladem, znamená to, že je opravdu v našich skladech. Expedice zboží probíhá přímo od nás a nastavili jsme řadu kontrolních kroků, aby v případě problému, vždy bylo jasné, kde se stala chyba.

Záruční i pozáruční servis. Jako Váš prodejce nejenom balené kávy, bereme za samozřejmost, zajistit potřebný servis, jak v případě záruky, tak i po záruce. Servis některých značek probíhá přímo u nás. U jiných zajistíme servis nebo výměnu zboží u našeho dodavatele. V případě značky FUXTEC jehož jsme dovozcem, zajišťujeme také dopravu do našeho servisu.

Autorizovaný prodejce, výhradní dovozce různých značek a produktů. Jak je již popsáno v tomto článku, jsme výhradním dovozcem originální značky produktů FUXTEC ®, pro českou i slovenskou republiku. Tyto výrobky je možné nakoupit na specializovaném eshopu, vytvořeném pro tuto značku. U dalších značkových výrobků v našich skladech, si můžete být jisti, že nepochází z šedých dovozů. Vždy nakupujeme ORIGINÁL od oficiálních dovozců pro český trh. Naši pracovníci jsou proškoleni v centrálách těchto dodavatelů. Vždy existují osobní vazby na obchodní zástupce nebo majitele.

Řešíme zákaznické požadavky. Naši programátoři pro nás vyvinuli vlastní software, který zajišťuje, že je zákazník pravidelně informován o řešení a dění v rámci jeho požadavku. Požadavek je zadán do našeho systému, stejně jako jeho další kroky což pokračuje až do jeho úplného vyřešení. Není možné, aby se na něco, nebo na někoho opomnělo, nebo aby požadavek zapadnu v doručené poště. Běžné zákaznické dotazy, se snažíme vyřizovat v co nejkratší možné době a není výjimkou, zákaznická online podpora v pozdních hodinách, o víkendech, či o svátcích.

Doprava po ČR zdarma. Dobře víme, že zákazníci tuto službu vidí velmi rádi. Nastavili jsme proto poměrně nízkou hranici pro dopravu po ČR zdarma. Při nákupu nad 1500,- u nás tedy dopravu neřešte. Nikdy neúčtujeme ani dobírkovné, nebo balné. V případě různých možností platby, se také cena nemění. Více zde.

Rychlé odeslání zboží. S naším dopravcem vedeme smluvní vztah o každodenním odvozu. Zboží tedy expedujeme, každý pracovní den cca. do 11.00. Díky našim propracovaným systémům, je celková expedice zboží velmi rychlá. Zákaznická data nikam nepřepisujeme a vše probíhá pouze v několika málo krocích. Velmi rychle víme, že se dostala platba na náš účet, proto i v případě této platební možnosti, proces nijak nezdržujeme.

Zabezpečený eshop, nákup z každého zařízení. Náše obchody jsou responzivní a automaticky se upravují dle přístrojů zákazníka. Nakupujete na zabezpečené doméně s protokolem HTTPS, který umožňuje zabezpečenou komunikaci v počítačové síti. Osobní data a objednávky, jsou u nás jako v trezoru. Pro online platby využíváme moderní platební bránu GoPay. Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure zajišťuje tato brána maximální ochranu platícím zákazníkům.