Hemmi Kaffee Švýcarsko

Kvalitní pražírna Hemmi & Baur AG sídlí v srdci Curychu od roku 1930. Důsledné dodržování tradice spolu s dnešními technickými aplikacemi činí jejich kávové výrobky charakteristické. Moderní výrobní zařízení jsou šetrná k životnímu prostředí a splňují současné požadavky. Proces pražení v bubnu pak umožňuje zjemnit kávu na nejvyšší úroveň kvality. Staré recepty tvoří základ kvality Hemmi Kaffee. Společnost individuálně reaguje i na požadavky zákazníků ohledně směsí, množství a velikosti.

V jedné z nejmodernějších pražíren kávy ve Švýcarsku se praží každý den čerstvé a pouze vybrané surové kávy té nejlepší kvality, ať už jde o prvotřídní arabiku z horských oblastí Jižní a Střední Ameriky nebo nejlepší Robustu z Javy.

Z více než 25 různých kávových směsí – od jemné, ale aromatické až po silnou italskou praženou směs – si vybere každý. Sortiment zahrnuje také speciality jako „Bio Havelaar“, „Galapagos Arabica“, „Bonga Forest Wild Coffee z Etiopie“, „Hawaii Kau“ nebo „Jamaica Blue Mountain“ Zdroj: www.hemmi.ch

  • Řadit dle:

  • Produkty 1–12 Celkem: 18